Strona główna | Prenumerata
Forum budowlane

Fachowy miesięcznik przeznaczony dla wykonawcy i inwestora budowlanego. Obecny jest na rynku od 1996 roku. Stanowi nieocenione źródło informacji dla kadry zarządzającej podmiotów działających na rynku budowlanym. W magazynie szeroko prezentowane są przede wszystkim tematy związane z maszynami, narzędziami i sprzętem stosowanym w budownictwie. Nie brakuje również informacji o aktualnych wydarzeniach, targach i nowościach.

Miesięcznik ma swoje odzwierciedlenie w internecie. Jest nim strona internetowa www.forum-budowlane.pl.
Dachy

Magazyn kierowany jest przede wszystkim do wykonawców, blacharzy i dekarzy, dystrybutorów materiałów pokryciowych i projektantów oraz do wszystkich osób związanych z dachami – zawodowo lub prywatnie. Miesięcznik ukazuje się od stycznia 2000 roku. W każdym wydaniu publikowane są fachowe informacje na temat nowych produktów i technologii, artykuły o charakterze teoretycznym i praktycznym, prezentacje inwestycji oraz wiadomości branżowe.

Strona www.dachy.info.pl podobnie jak miesięcznik Dachy, dysponuje odpowiednio wyselekcjonowaną, uzupełnianą na bieżąco bazą danych.
Dachy płaskie

Magazyn Dachy Płaskie to źródło fachowych informacji przydatnych nie tylko wykonawcom, lecz przede wszystkim projektantom i architektom, inwestorom i administratorom nieruchomości. Publikujemy artykuły na temat materiałów pokryciowych i izolacyjnych, konstrukcji, narzędzi i sprzętu. Mamy nadzieję, że okażą się one pomocne przy doborze materiałów na dachy, pokażą ich prawidłowy montaż i pozwolą fachowo oceniać potrzeby remontowe.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej magazynu: www.dachyplaskie.info.pl.
Tynki

Publikowane w każdym wydaniu informacje, pomagają w wyborze odpowiednich produktów czy sprzętu oraz pokazują ich prawidłowe zastosowanie. W kwartalniku nie brakuje opisów realizacji. Pokazywane są także często popełniane błędy np. podczas aplikacji systemów ociepleniowych i udzielane wskazówki jak ich uniknąć.

Z magazynem związana jest strona internetowa www.tynki.com.pl.
Budownictwo monolityczne

Kwartalnik tworzony jest z myślą o inwestorach, wykonawcach budowlanych i projektantach. Poświęcony jest technologii betonowego budownictwa monolitycznego, opisujący sposoby, materiały oraz narzędzia służące do poprawnego wykonawstwa. W każdym wydaniu publikowane są aktualności z branży, przeglądy sprzętowe i produktowe oraz obserwacje z rynku.

Zapraszamy do lektury naszego kwartalnika oraz odwiedzania strony www.monolityczne.com.pl.
Informatyka w budownictwie

Kwartalnik, który stanowi bardzo przydatne źródło informacji dla firm budowlanych, biur kosztorysowych i architektonicznych oraz producentów. Wydawnictwo jest fachowym poradnikiem w zakresie wykorzystania technik informatycznych w przedsiębiorstwie. Artykuły w nim zawarte przybliżają ofertę rynkową oraz pomagają w wyborze odpowiednich aplikacji. W kwartalniku opisywane są nowe programy przeznaczone do zarządzania, kosztorysowania i projektowania, a także aktualizacje istniejących produktów.

Warto również zobaczyć stronę internetową www.informatykawbudownictwie.pl.
Nowoczesna Gospodarka Odpadami

Nowoczesna Gospodarka Odpadami to kwartalnik podejmujący tematykę przetwarzania i utylizacji odpadów. W magazynie kładziemy nacisk na urządzenia techniczne, maszyny, sprzęt oraz branżowe programy komputerowe, a także przygotowujemy reportaże ze składowisk.


Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej kwartalnika: www.e-gospodarkaodpadami.pl.
LOSOWE TAGI SYSTEMU
OSTATNIO DODANE PRZETARGI
302 Found

Found

The document has moved here.